Pepíno Nr.27

Josef Koláček-kauč, hráč zadního pole, excelentní pálkař, zakladatel, trenér a duchovní vůdce.

Pepa začal hrát softball před 22. lety, když nastoupil na školu do Prahy. Po ukončení fastpitchovské kariéry se nyní aktivně věnuje pouze slowpitchové variantě softballu. Je členem širšího výběru české slowpitchové reprezentace. Své herní zkušenosti rád předává dalším... Toto o sobě napsal Pepíno.

A jak ho vidíme my, tedy jeho ovečky? Najdete zde


Ája Nr.10


Andrea Koláčková-asistentka trenéra, vnitřní pole (3,5), vnější pole (7,8,9,10,11,12,) (Pozice 11 a 12 v softballu není, ale Andrea by zvládla uhrát i tohle) 

Andrejka je univerzální, osvědčenou a spolehlivou hráčkou na všech pozicích-tedy tzv. hráč "skočkamkolivdopole". V době nepřítomnsti hlavního trenéra nás kaučuje, ale narozdíl od Pepy ještě plně neovládá metodu negativní motivace, což  hráče nebičuje k maximálním výkonům.


PS: Na fotografii je s trenérem z neznámých důvodů ve špatném, zřejmě zapraném a následně znečištěném  dresu Mšic.



Vláďa Nr.74

Vladislav Sixl-nadhazovač, který sní o homerunu

Vládík je mužem ve zbrani. Jeho nadhozy začínají být stejně přesné a nebezpečné, jako jeho druhá vášeň -lov škodné. Je největším kliďasem celého družstva a jeho signál, kdy před nadhozem zvedne ruku a otočí se čelem k hráčům, je zažitým rituálem, který říká už se zklidněte, teď nadhazuju Já.




Maruška Nr. 14

Marie Sixlová- zadní pole (8,9)

Věčně pozitivní svačinářka, toho času záskok za budoucí hráče na postu catcher (pro budoucí spoluhráče = ten, co se krčí za domácí metou). Zkusila hrát softball před 3 lety a zkouší to dodnes. Svými pokusy  si vysloužila titul Skokan roku a skok to byl obrovský - v životě totiž nesportovala. A co jí softball dal? Rovnější nos, pár barevných modřin a partu skvělých kamarádů!.



Dáška Nr.66

Dagmar Korbová-vnitřní pole (3,5), vnější pole (9,10).

Dáška je zřejmě jediným hráčem na světě, který po čtyřech letech trénování a zápasů, nepochopil pravidla hry. Své prokazatelné (ne)nadání dohání neustálým vychvalováním trenérových vlastností všeho druhu. Pepíno dlouho odolával tomutu nátlaku větou "nikdy nebudeš hrát vnitřní pole", ale nakonec dostál českému přísloví "tisíckrát nic umoří i vola" a nechal se umořit.


Korbič Nr.67

Martin Korba-vnitřní pole (4)

Jak se dostane do hry, je ochoten nasadit i vlastní život za Mor a Mšice o čemž svědčí pestrá paleta zranění, které si za dobu hraní už z turnajů přivezl (např.vyražené zuby, nalomená žebra atd.). Prý to nemá nic společného s věkem a postupně chátrající tělesnou schránkou, ale se zápalem do hry  . Dalším ukazatelem odhodlání prý je, že se vrací z turnajů nejvíc špinavý, to ale nemůžeme úplně potvrdit, protože by se Korbič mohl záměrně ušpinit i mimo hru, aby se tím mohl pak chlubit. Jinak ale dokáže pobavit spolu se svým věrným spolubojovníkem Šváďou celý tým, vtipnými glosamy na jejich tak "podobné" nosy(jak můžete z fotek hráčů snadno porovnat).


Martina Nr.8

Martina Švadlenková-zadní pole (7,8), vnitřní pole (3,5)

Martina koketovala s fastem kdysi za studií a stále se rozvzpomínává. Při zápasech toužebně sní o zázračné pilulce (nikoliv modré), která by jí pomohla zvítězit sama nad sebou, proto jí důvěrně říkáme královna Lexaurina.



Honza Nr.13

Jan Švadlenka-vnitřní pole -velmi spolehlivý short a skvělý (pod)odpalovač. 

I když jeho výška a délka nosu říkají že dozrál, nikdy nedoroste. To už víme. Nepomáhá tomu ani spojenectví s Nr.67 Korbičem, se kterým vytvářejí rušivé elementární duo. Kouřící obláček za záchodky je jasným identifikátorem této dvojice. (Oba totiž tvrdí svým synům, že jsou striktní nekuřáci). Ve hře se na něj můžeme spolehnout v poli i na pálce, pokud ovšem noc před tím neprobdil  hlubokým rozjímáním nad.... (Kvíz:A-pivem, B-nesmrtelností brouka).




Šakal Nr.73


Jan Filip-zadní pole (7,8,9,10), 2.trenérská třída ČOV 

Šakal je hlavním koučem "Úček", neboli trenérem výkvětu a nadějí pardubického Waynes baseballu. Tedy laťku  má nastavenou příliš vysoko, přesto je tolerantním hráčem. Jeho jméno (Opravdu Šakal s "A"), má své hluboké opodstatnění. Šakal je zvyklý večírky rituálně uzavírat rozlučkovým koktejlem zvaný Šakalí dech.

 

Recept: máslo, láhev rumu (to je vše)

Postup: Máslo rozehřejete na mírném plameni a za stálého míchání přilijete celý obsah rumové láhve. Jakmile se z tohoto elixíru začne kouřit, tak.... Ale to si nechte  uvařit od Šakala. Co třeba po dalším utkání? 



<°)))< Nr.12

Petra Rypková-vnitřní pole (3,5)

Rypky kariéra začala před 20 lety a 20 kily (hráčka neuvádí zda +20 nebo -20) v rodném týmu MFF Praha, kde se naučila trochu hrát, trochu pískat, taky trochu trénovat a ve chvíli kdy jí čas a okolnosti odvály mimo Prahu ku Kolínu, tak si založila vlastní baseballový oddílek Baryba baseball, dnes už čítající několik účkových kategorií ;). Protože nechtěla úplně seknout se svou hráčskou kariérou a tak  přijala nabídku od Pepína jít do hry a nečekala, že se dostane do týmu, kde je fajně a které se pro ni stane útočištěm ;) .


Bary Nr.91

Ladislav Bareš-zadní pole (7,8,9,10), vnitřní pole (short)

Po studiu na US somból youtube academy naturalizován do Čech. Draftován týmem Pasos Pardubice na 256589tém místě. Následně jako Nr.2 přestup do Waynes world baseball mens a dále do CoEd slowpitch týmu (aktuálně již pouze plaketa "Vzpomínáme" v klubovně klubu). Po vleklých zdravotních problémem a krystalizaci WW draftován náhodou do týmu Mšic. Od té doby se snaží, aby ho to netrefilo a pálí o 104 (106 - 2 strajky).


Lucka Nr.33

Lucie Látová-chather

Lucka vstoupila do klubu Mšic v roce 2017  proto, že ji na hře Slowpitch fascinoval kořen slova "slow". Lucka miluje vše co je pomalé: pomalá auta, pomalou obsluhu v místní sámošce, lenochody v zoo, pomalý internet a proto se i při odpalu rozhoduje hodně poooomalu. Pak dojde ovšem ke zkratu v jejím uvažování a proti své vůli běží neskutečně rychle a většinou je z toho hodně pomalý dvouměťák. 


Pepa Nr.34

Josef Lát-zadní pole (7,8,9,10)

Pepa je velkým milovníkem a fanatickým nadšencem teorie této hry. Je ovšem velmi ostýchavý a než se sám stal členem Mšic, vyslal do klubu hrát svoji sestru, švagra a nakonec i  manželku, které zakoupil k vánocům novou rukavici, kterou si po večerech po tajnu zkoušel. Nakonec svou vášeň pro tento  sport přiznal veřejně (tzv Slowpitch-coming out) a vstoupil do klubu, kde se jeho sny stávají skutečností. 


Martin Nr.21

Martin Eger-zadní pole (7,8,9,10)

Martin Eger - Martin disponuje hodem zvaný smrtibrácha, který si rád zkouší zejména v příhozu na holeně  nemehla Nr 66. Jinak je univerzálním  hráčem (krom nadhozu), milovník ulejvek, které v slowpitch neuplatní. Se softballem začínal v teamu Technika Praha okolo 1998 při studiu ČVUT FSI, poté dlouhá odmlka, aby se díky Pepínovi vrátil k slowpitch v teamu M&M. Po letech oceňuje hru jako takovou, kamarádskou až rodinnou atmosféru.


Lucka Nr.77

Lucie Egerová-catcher

Lucka Egerová je začátečník a o slowpitchi neměla ještě před dvěma lety ani tušení. Co chybí ve zkušenostech a talentu je dohnáno v nadšení. Nejčastěji hraje na pozici cather.

Přidej se k nám!


My MŠIchni

Malá Hosana 7.4.2018

Mšice relax

Stojan Jakotyč

Neznámý  fanoušek, starající se o tabuli.

Pegas cup 19-20.5.2018

Mšice po paškále

Nábor nových hráčů právě probíhá
Kontaktuj nás: 604 578 194
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky